משתלות חישתיל ערכו כנס ארצי של מגדלי עגבניות במלון הולידיי אין באשקלון. בכנס השתתפו מעל 200 חקלאים, נציגי חברות זרעים, מדריכי שה"מ, נציגים מארגון מגדלי ירקות ונציגי עיתונות מקצועית. הכנס עסק בהיבטים שונים של ענף העגבניות, בדגש על שימוש בשתילים מורכבים – היקפי השימוש והתועלת הגלומה בטכנולוגיית ההרכבה.

נושאי ההרצאות:
מאיר יפרח, מזכיר ארגון מגדלי הירקות – בעיות השעה בחקלאות ובענף הירקות; שלי גנץ, מדריכה ארצית לעגבניות מאכל, שה"מ – סקירה כללית על ענף העגבניות בארץ; אמנון קורן, מנהל תחום הגנת הצומח, חישתיל – הרכבת שתילי עגבניות מנקודת המבט של המשתלה; ד"ר אלון הברפלד, מנהל מוצר עגבנייה, חברת הזרע ג'נטיקס – מגמות בשוק המורכבים; ציון דקו, חוות עדן – צורכי הענף באזור בית שאן ופתרונות משולבים; קייס בורסמה, מנהל מוצר כנות, חברת דה-רויטר – שוק המורכבים בארצות הים התיכון ויתרונות המוצר; אלה ינאי, מטפחת עגבניות, חברת זרעים גדרה – טיפוח זני עגבניות לעולם של מורכבים, תוך מבט ראשון על כנות עמידות למלח שמפתחת החברה; ד"ר רפי מייסנר, מנכ"ל חישתיל – מבט שונה על תכונות כנה ומגמות טיפוח.
מאיר יפרח, מזכיר ארגון מגדלי ירקות, שלח לאחר הכנס מכתב להנהלת חישתיל, בו בירך על היוזמה, האווירה הטובה והמקצוענות, כציון דרך לעידן חדש עבור ספקים ומוכרי תשומות.

בדבריו ציין מאיר, כי "יש מה לעשות ואפשר לעשות אחרת, וכל הכבוד ליו"ר החברה יחזקאל דגן, איש מדהים בפני עצמו, שתרם רבות לחקלאות בכל קנה-מידה של התנהלות". מאיר בירך גם את המנכ"ל בפועל, הבן עמית דגן, שילך בדרכי אביו, ואת צוות העובדים המקצועי והמסור של חברת חישתיל, שיעלו ויצליחו ויהיו מופת לאחרים.